Açıklama

 Önceden belirlenmiş saatlerde zil çaldırma sistemleridir.

Paydos, Vardiya, Yemek ve Çay saatleri ile Okul ve Fabrika Zili gibi belirli zamanlarda yapılan zil çaldırma süreçlerinin kolaylıkla yönetilmesini sağlarlar.
 
Hergün için 100, haftalık 700 adet farklı zil saati tanımlanabilir.
Tüm sistem Ethernet veya İnternet üzerinden kolaylıkla yönetilebilir.
 
» Ethernet bağlantılı
» Günlük en az 100, haftalık 700 zil çaldırma
» PC Programı ile kolay yönetim
 
Yemek, çay molası, vardiya saatleri veya ders saatleri gibi zil çaldırma zamanlarının kolaylıkla yönetilmesini sağlar.Her hangi bir melodiye bağlı kalmadan tüm melodili sistemler ile kullanabilir.Günlük 100, haftalık 700 defa zil çaldırabilir.Sahaya takılan melodi, anfi ve benzeri ses sistemlerini belirli zamanlarda sürmek için kullanılır. Ses sistemlerinin yanısıra belirli zamanlarda çeşitli işler yapabilmek içinde kullanılabilir.Üzerindeki röleler sayesinde 10A/24V DC ile 10A/240V AC voltaja kadar çalışan her türlü ses ve çevre birimini kontrol edebilir.İki farklı zil sistemini aynı zamanda veya farklı zamanlarda kontrol edebilir.Zil programları PC ile cihaza yazılıp okunabilir.Bilgisayara sürekli bağlı kalmak zorunda değildir. Bir defa ayarlandıktan sonra verileri kendi belleğinde saklayarak sürekli çalışabilir.Yaz saati uygulamasını otomatik olarak kendisi yönetebilir.TCP/IP desteği sayesinde ağ üzerindeki herhangi bir bilgisayardan veya internetten erişim sağlanabilir.
 
ZİLKOM
 
zilkontrol
 
Zil kontrol cihazı, sahaya takılan melodi, anfi ve benzeri ses sistemlerini belirli zamanlarda sürmek için kullanılır. Ses sistemlerinin yanısıra zamanlanmış işlerin yürütülebilmesi içinde kullanılabilir. Üzerindeki röleler sayesinde 10A/24VDC ile 10A/240VAC voltaja kadar çalışan her türlü ses ve çevre birimini kontrol edebilir. İki farklı zil sistemini aynı zamanda veya farklı zamanlarda kontrol edebilir. Zil programları PC ile cihaza yazılıp okunabilir. Bilgisayara sürekli bağlı kalmak zorunda değildir. Bir defa ayarlandıktan sonra verileri kendi belleğinde saklayarak sürekli çalışabilir. Yaz saati uygulamasını otomatik olarak kendisi yönetebilir. TCP/IP desteği sayesinde ağ üzerindeki herhangi bir bilgisayardan veya internetten erişim sağlanabilir.
ziltakip

 

 

 

Biz Kimiz?

Diner Elektronik Gvenlik ve Otomasyon Sistemleri 19 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrbeyi, siz değerli mşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu gnden itibaren Elektronik ve Gvenlik konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kamera , Ip Kamera ,Alarm ,Kayar Kapı ,Bariyer , Kurt kapanı ,Sistem Odası , Turnike Sistemleri , Personel Takip , RFID Kontrol zmleri işini yapmaktadır.... Devamını Oku


Bize Ulaşın
+90 (232) 368 11 61

Faks: +90 (232) 366 36 57

Temsil Plaza 1201/1 sok. No:4 Z:27 Yenişehir - Konak - İZMİR