Açıklama

 RFID teknolojisi ile geliştirilmiş sistemler sayesinde hangi donanımınızın nerede olduğunu, kaç sayıda olduğunu anında internet tabanlı ara yüzden takip edebilirsiniz.

Stok yada depo sayımınızı RFID cihazlarla, sadece depoda dolaşarak yapabilirsiniz. Bu sayede işlemlerinizi dörtte bir oranında kısaltmış olur ve vakit kazanırsınız.
 
Sistem Nasıl Çalışır?
 
Demirbaş yönetim sistemi ile hangi ürünün ne zaman ve kim tarafından alındığını; içerisinde hangi parçaların olduğunu güncellenip güncellenmediğini takip edebilirsiniz. Şu ana kadar kaç dizüstü bilgisayar satın aldık? Hangisi nerede, gibi sorular şirketlerin cevap aradığı sorulardır. Bunların cevabını hızlı ve kolay şekilde verebilen RFID çözümleri, hayatınızı kolaylaştırıyor. RFID teknolojisi ile demirbaş takip sistemi size zaman kazandırarak kendini çok kısa sürede kanıtlar.
 
RFID ile Demirbaş Takip Sisteminin Avantajları
 
Otomatik zimmet tutanağı hazırlama.
 
Hızlı ve kolay demirbaş kaydı.
 
Detaylı personel bilgilerine ulaşma ve güncelleme.
 
Personele hızlı ve kolay demirbaş zimmetlenmesi.
 
Demirbaş tarihçesi ve demirbaşların durumunun takip edilmesi.
 
Aktif durum raporları hazırlama.
 
Kullanıcı dostu menüler ile sistemin etkin kullanımı.
 
Mobil demirbaşların takibinin yapılabilmesi.

Biz Kimiz?

Diner Elektronik Gvenlik ve Otomasyon Sistemleri 19 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrbeyi, siz değerli mşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu gnden itibaren Elektronik ve Gvenlik konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kamera , Ip Kamera ,Alarm ,Kayar Kapı ,Bariyer , Kurt kapanı ,Sistem Odası , Turnike Sistemleri , Personel Takip , RFID Kontrol zmleri işini yapmaktadır.... Devamını Oku


Bize Ulaşın
+90 (232) 368 11 61

Faks: +90 (232) 366 36 57

Temsil Plaza 1201/1 sok. No:4 Z:27 Yenişehir - Konak - İZMİR