Açıklama

 RF600 PASİF OKUYUCU ANTEN

 
 
Sağlam, endüstri uyumlu bileşenler
 
10 m (2 x 2 antenler, birbirine zıt monte)
 
Kolay ve doğrudan entegrasyon
 
Hızlı hareket eden etiketler güvenilir bir şekilde tespit edilir
 
Doğrudan ürün tanımlanması mümkün
 
Konteyner tanımlama veya bileşenlerin tanınması için, depo veya soğuk hava deposu olsun, lojistik ve malzeme akış kontrolü, kontrol ve idare ederken, RFID sistemleri, örneğin, güvenilirlik açısından uzun yıllar için yeni standartlar belirleyerek olmuştur.
Bu ekonomik ve yeniden yazılabilir veri depolama üniteleri ve SmartLabels güvenilir bir şekilde okunur ve yüzey ne olursa olsun tanımlanan ve hatta kirli olabilir için.
Standartları EPCglobal ve ISO / IEC 18000-6B/6C dayanarak, çeşitli tedarikçilerden SmartLabels kullanılan olabilir. Bu “elektronik eşya sorun fişleri” sayesinde, her zaman elinizin altında tüm gerekli bilgiler var. Bizim sistemleri hızlı ve yetkin hem basit ve karmaşık görevleri yerine getirir. Biz sizin için hazır doğru sistem gereksinimleri ne olursa olsun. Mobil el terminalleri gibi aksesuarlar, ek kullanım esnekliği sağlamak.

Biz Kimiz?

Diner Elektronik Gvenlik ve Otomasyon Sistemleri 19 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrbeyi, siz değerli mşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu gnden itibaren Elektronik ve Gvenlik konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kamera , Ip Kamera ,Alarm ,Kayar Kapı ,Bariyer , Kurt kapanı ,Sistem Odası , Turnike Sistemleri , Personel Takip , RFID Kontrol zmleri işini yapmaktadır.... Devamını Oku


Bize Ulaşın
+90 (232) 368 11 61

Faks: +90 (232) 366 36 57

Temsil Plaza 1201/1 sok. No:4 Z:27 Yenişehir - Konak - İZMİR