Açıklama

 RFID teknolojisi kullanılarak çok büyük depoların içerisindeki ürünlerin giriş çıkışlarıda otomatik olarak çok kısa bir sürede denetleyebilirsiniz. Yurt dışında WallMart gibi çok büyük perakende tedarikçileri depolarında bu sistemi kullanmaktadır.

 
Stok takibinde RFID etiket maliyetlerinden dolayı şu anda her ürüne RFID etiket yapıştırılması maliyet bakımından fazla olacağı için ( RFID etiketleri ortalama olarak ürün başına 0.50 $ Cent olarak hesaplanmıştır), paletler üzerine, palet etiketi (paletler için RFID tag fiyatlarını firmamızı arayarak alabilirsiniz) takılarak ürünlerin toplu sayımı yapılır.
 
Kutuların Etiketlenmesi
 
RFID ile Depo Takibi Nasıl Yapılır?
 
Depo girişine gelen RFID etiketli paletler depoya girerken üzerindeki etiket okunur ve stok programına girdi verisi aktarılır.Depo girişlerinde olduğu gibi depo çıkışlarına da yerleştirilecek olan RFID antenler sayesinde depoda bulunan paletlerin çıkışında toplu ürün çıkışının miktarı direk olarak stok yazılımına aktarılarak sistem içinden ne kadar ürünün çıktıgı bildirilir.
 
Giriş ve çıkışlara yerleştirilecek RFID okuyucularla, deponuzun takibi çok rahatlıkla yapılabileceği gibi ayrıca seyyar RFID terminaller yada el terminalleriyle depo içerisinde kısa süreli bir gezintiyle ürün miktarının sayımı çok rahatlıkla yapılabilmektedir.
 
Bu sistem sayesinde büyük depoların yönetimi çok rahatlıkla yapılabilmektedir. Ayrıca ay, dönem yada yıl sonu stok sayımları için günlerce çalışmayarak sadece bir kaç saat içerisinde tek bir kişi tarafından yapılabilecektir.

Biz Kimiz?

Diner Elektronik Gvenlik ve Otomasyon Sistemleri 19 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrbeyi, siz değerli mşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu gnden itibaren Elektronik ve Gvenlik konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kamera , Ip Kamera ,Alarm ,Kayar Kapı ,Bariyer , Kurt kapanı ,Sistem Odası , Turnike Sistemleri , Personel Takip , RFID Kontrol zmleri işini yapmaktadır.... Devamını Oku


Bize Ulaşın
+90 (232) 368 11 61

Faks: +90 (232) 366 36 57

Temsil Plaza 1201/1 sok. No:4 Z:27 Yenişehir - Konak - İZMİR