Açıklama

 BÜ-900 M-K Gelişmiş Aktif ve Pasif Okuyucu

 
 
865,1-867.5MHz, ya da 920-925MHz ve 2.4-2.5GHz melez
 
UHF pasif etiketleri 10m aktif tagları 100m okuma
 
Aktif etiketler ile yaygın olarak ayarlanabilir
 
Doğrudan çevre birimleri bağımsız kontrolü
 
Anti-pass kontrolü, ağ sistemleri
 
BÜ-900M-K okuyucu, otomatik park erişim kontrolü için en uygun ve değerli bir çözüm sağlar.
 
Varsayılan olarak, okuyucu, sorgulayıcı bir pasif etiketleri ve aktif etiketleri okuma yeteneğine sahiptir EPC G2 ve 2.4G hibrit cihazlar,.Okuma aralıkları pasif etiketleri 10m ve aktif etiketleri daha uzun süre en fazla.
 
Okuyucunun TCP / IP üzerinden PC veya diğer cihazlar veri iletir.
 
Aslında, BÜ-900M-K kendisi de bir denetleyici. Müşteriler okuyucunun belleğinde kolayca etiketi kimlikleri kayıt olabilirsiniz. BÜ-900M-K bir etiket okur her zaman, otomatik olarak kendi belleğine kimlikleri arama ve maç olacak. Bu şekilde, okuyucu, araç giriş / çıkış bağımsız yetki yapabiliyor. Ayrıca, tocontrol gömülü röle çıkışı ile doğrudan bir engel bekleniyor.
 
Anti-pass, BÜ-900M-K teslim bir başka temel işlevidir. Bu fuction çıkmadan önce yeniden girerek bir park alanı bir araç önler. Otoparka anormal yeniden çıkış kısıtlamak için. Tüm okuyucuların bir sunucuya bağlanmak merkezi bir park sistemi, anti-pass çalışması gerekir. BÜ-900M-K bağımsız kontrol yetenekleri gibi, okuyucu, sorunları ağ üzerinde meydana gelen her bir geçidin sürekli olarak düzgün çalışmasını sağlar kolay bir yedekleme çözümü böyle bir sistem, sağlar.
 
Okuyucu, sürekli çalışma dışarıda sağlanması, hava şartlarına dayanıklı. Ayrıca, görünüm ve daha fazla metal gümüş rengi, orta ve yüksek sınıf yerlere yüklemek için mükemmel bir seçim olarak durumunu yansıtmaktadır.

Biz Kimiz?

Diner Elektronik Gvenlik ve Otomasyon Sistemleri 19 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrbeyi, siz değerli mşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu gnden itibaren Elektronik ve Gvenlik konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kamera , Ip Kamera ,Alarm ,Kayar Kapı ,Bariyer , Kurt kapanı ,Sistem Odası , Turnike Sistemleri , Personel Takip , RFID Kontrol zmleri işini yapmaktadır.... Devamını Oku


Bize Ulaşın
+90 (232) 368 11 61

Faks: +90 (232) 366 36 57

Temsil Plaza 1201/1 sok. No:4 Z:27 Yenişehir - Konak - İZMİR