Açıklama

 RFID teknolojisi ile çiftliğinizin yönetimini hayallerinizin ötesine taşıyabilirsiniz. İstediğiniz anda çiftliğinizdeki kaç tane büyük veya küçükbaş hayvanınız olduğunu tek tek sayım yapmadan ve oturduğunuz yerden bilmek güzel olmaz mıydı?

 
Hangi büyük veya küçükbaş hayvanınız ne kadar besin tükettiğini, ne kadar süt verdiğini, hangi hastalıkları geçirdiğini, hangi tedavilerin yapılıp ilaçlarının veriliğini ve bunlara bağlı olarak her bir hayvana özel verimlilik grafiklerini, günlük, aylık veya yıllık olarak düzenli raporlarla takip edebilirsiniz?
 
Hayvanlarınızın ateşi yükseldiğinde, alarm verilmesinden kalp atışları gibi sağlık takibine kadar her türlü takibi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle yeni besin maddelerinin denenmesi sürecinde, hangi yemin daha çok verim sağladığını, hangisinin daha az verime neden olduğu gibi istatistiksel bilgileri kısa ve uzun zamanlı olarak depolayabilirsiniz.
 
Bu sayede verimliliği düşük olan hayvanlarınızı işletmenin karlılığı açısından elden çıkarabilirsiniz. Hayvancılık sektöründe verilerin ölçülme zorluğundan dolayı çok değerli bilgiler kaybolur. Kurulumu ve kullanımı çok kolay olan RFID sistemleriyle bu tür kayıplar yaşamayacaksınız.
 
İşletmenizin karlılığı açısından bu verileri zahmetsizce, yerinizden kalkmadan bilgisayar üzerinden almak ister misiniz?
 
RFID sistemlerinin ekonomik maliyeti ile kısa sürede yatırımınızın karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Diner Elektronik Gvenlik ve Otomasyon Sistemleri 19 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrbeyi, siz değerli mşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu gnden itibaren Elektronik ve Gvenlik konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kamera , Ip Kamera ,Alarm ,Kayar Kapı ,Bariyer , Kurt kapanı ,Sistem Odası , Turnike Sistemleri , Personel Takip , RFID Kontrol zmleri işini yapmaktadır.... Devamını Oku


Bize Ulaşın
+90 (232) 368 11 61

Faks: +90 (232) 366 36 57

Temsil Plaza 1201/1 sok. No:4 Z:27 Yenişehir - Konak - İZMİR