Açıklama

 M163 Etiketler güvenlik uygulamaları için 2 saniyelik bir işaret hızında çalışacak şekilde programlanmış olabilir. Bu hızla bulmak ve kontrollü alanlarda dolaşırken personelin belirlenmesi için bir yöntem sağlar. 300 metre tipik okuma aralıkları ile, tek bir okuyucu, gibi geniş bir alanda, böyle bir oditoryum tarzı bir sınıf ya da hastanenin acil servisine kapsama sağlamak.

M163 serisi etiketler, standart tek kullanımlık bağlı rahatlıkla kullanıcı tarafından giyilmek üzere tasarlanmış ¾ “bilekliği. Tag durumlarda, darbelere dayanıklı, su sıçramasına dayanıklı ve sıcaklık istikrarlı. Bu tasarım bir iç conta ve etiketleri, nem ve sıvılar direnmek için üretim noktasında sonic kaynak ile mühürlenir. Etiketler etiketi silin aşağı titiz ve temizlik prosedürlerine tabi izin veren, açık PVC muhafaza dahili olarak uygulanır. Sadece bilekliği atmak ve etiketleri üzerinde ve üzerinden yeniden kullanmak.
 
Bir sikke hücreli pil Powered by M163 etiketi sürekli (-20 ile +70 santigrat derece) aşırı sıcaklık ortamlarında çalışacak. Etiketi, uzun pil ömrü (tipik olarak 4 yıl) çevirir çok düşük bir görev döngüsü ile çalışır. Pil üreticileri derecelendirme ve teknik özellikler, RF Kodu, aktif RFID Etiketler yaşam hesaplamak için kullanım modelleri geliştirir. Tüm modellerinde olduğu gibi, ilgili varsayımlar ve yaklaşımlar vardır. Garanti edilemez performans değerleri mühendislik tahminler olarak alınmalıdır. Aşırı sıcaklıklara maruz kalmak pil ömrünü kısaltacaktır.
 
parmakizitanima
 
rfid
Tradeoff pasif etiketleri geleneksel radyolar daha büyük daha büyük radyo sinyalleri gerektirir. Bir cep telefonu tespit edebilen küçük sinyal watt (10-13 watt veya -100 dBm) on trilyonda biri civarındadır. Tipik bir UHF pasif RFID etiketi duyarlılığı yaklaşık 10-100 mikrowatt: pasif bir etiket, bir cep telefonu Baz istasyonu için konuşmak ihtiyacı daha bir okuyucu cevap vermek için yaklaşık 100 milyon kat daha fazla sinyal gücü gerektirir. Kabaca benzer kısıtlamaları HF ve LF çalışma için geçerlidir. Bunun sonucunda pasif etiketler için aralıkları okumak belki de 20 metre (60 feet bir birkaç santim), yerine bir cep telefonu ile ulaşılabilir kilometre onlarca santimetre arasında değişmektedir. Farklı frekans bantlarında için yukarıda alıntılanan okuma aralıkları pasif operasyon tipik olanlardır.
 
Etiket güç devresi bir pil de kullanabilirsiniz, ancak yine de backscattering istihdam veya okuyucu ile iletişim kurmak için modülasyon yük Etiketler, yarı pasif ya da pil destekli etiketler olarak bilinir. Yarı pasif etiketler okuyucu sinyal deşifre kadar büyük olmasını gerektirir ama kendi devresi için güç ayıklamak için gerek yoktur, bu nedenle aralık bir kaç metre ile sınırlı artık okuyun. Ancak, geri yansıma radyo kullanımı, okuyucu etiketiyle mesafe iki katına, etiket okuyucu alınan sinyal 16 kat düşüyor anlamına gelir: 4 faktörü (tag sinyal düşer mesafe ters kare), okuyucu tarafından alındığında dağınık sinyal miktarı da 4 kat düşer. Matematiksel terimler, alınan sinyal r okuyucu-etiket mesafe (1/r4) ile doğru orantılıdır. Yarı-pasif etiketlerin okunma mesafesi genellikle okuyucu sinyali bu hızlı azalma ile sınırlıdır, ancak yüksek kaliteli alıcıları engelsiz alanlarda 100 metreye (300 feet) sipariş üzerine aralıkları okuma elde edebilirsiniz. Birçok durumda bu teknolojilerin istihdam uygulamaları gerektirebilir ya da aralıkları okumak uzun tahammül olmayabilir ama yarı-pasif yaklaşımlar ayrıca, LF ve HF etiketler için kullanılan olabilir.
 
Yarı pasif etiketler uzun menzile ek olarak, kısa mesafelerde daha fazla güvenilirlik sağlar. Tag okuyucu yolunu bir kişi ya da başka bir engel tarafından bloke ise hala önemli miktarda elektromanyetik radyasyon engel ya da yansıma etrafında kırınım etiketiyle ulaşmak bile bir okuyucu pasif etiket 5 metre (15 feet), okunabilir olmayabilir Yakın yüzeylerden. Benzer aralıklarında bir yarı-pasif etiket genellikle hala deşifre etmek mümkün olacak ve okuyucu sinyali cevap. Otomobil, bu nedenle yarı-pasif cihazlar genellikle, Şekil 4’te gösterildiği gibi, etiketler tolling. Güvenilir okuma, yağmur suyu ve diğer araçların yansımalarından varlığında bile yüksek hızda seyahat araba ulaşılabilir.
 
Ödünleşmeler yarı pasif etiketler önemli ölçüde pasif etiketleri daha pahalı olduğunu ve bunların uygulanabilirliği pil ömrü ile sınırlıdır. Bir yarı-pasif etiketi genellikle US $ 2 – 20 US $ maliyeti. Tasarımcılar etiket bir okuyucu tarafından aydınlatılmış olan devre dışında kapalı olduğundan emin olmak için büyük özen, ancak pil ömrünü yine de genel olarak 3-5 yıl ile sınırlı. Otomatik tolling uygulamalarda, tolling yetkilileri değiştirme maliyetine ek olarak önemli idari maliyeti, hizmetin birkaç yıl sonra transponder değiştirmeniz gerekir.
 
433 MHz M163 Bileklik Tag, öğrenci, hasta ya da personel izleme uygulamaları için çocuk veya yetişkin tarafından takılmak üzere tasarlanmış bir pille çalışan RF vericisi. Her etiketi kendine özgü kimliği ve periyodik bir oranı (fabrika programlanmış) bir durum mesajı yayınlar. Bu etiketler, eğitim ayarları, sağlık ya da kurumsal kullanım için ekonomik bir çözüm sağlar. RF Kod patentli iletişim protokolleri, dar alanlarda dağıtılabilir etiketleri büyük nüfus izin yüksek etiketi yoğunlukları destekler.
Sanayi-Strength RFID Etiketler Genişbant Yeteneği
Inanılmaz okuma aralığı ve sağlam tasarımı, üst sanayi etiketleri iki geniş bant yeteneğine sahip. Biz dielektrik çekirdek ve anten tasarımı bekleyen birçok patente sahip. Bu bize bir geniş bant RF yelpazesi ile tek bir tepe yerine bir etiket oluşturmak için optimize edilmiş bir tasarım, birlikte çalışarak, bu iki teknoloji. Sanayi için bir ilk – Etkin geniş bant aralığı için metal pasif bir etiket okuyun.
 
Bu yeni gelişmeler için kredi yıldız geliştirme ekibimiz ile aittir ve yaptığım iş için bunları kamuoyu önünde teşekkür etmek istiyorum. Ben bu blogu gelip okuyacağım, ancak, şüphe, bir sonraki ürün kümesi üzerinde çalışan, baş aşağı zaten konum!
 
RFID Etiket Uygulamaları
arac_takip
 
 
Daha küçük bir etiket ayak izi korurken Max SQ uzun bir okuma aralığı esnekliği sağlar. Max SQ etiketleri için ideal:
İade Ulaştırma Ürünleri (RTI)
Endüstriyel Ekipmanlar
İletim Takibi
Depo Raflar ve Depolama
 
Özellikler
 
Mesafelere kadar 8m için okuyun
Genişbant etiketi küresel performans için ayarlanmış
Dayanıklı polikarbonat encasement zorlu ortamlarda dayanacak şekilde
IP68 derece sertifikalı
512-bit bellek kapasitesi
240 bit EPCglobal Sınıf-1 ve Gen2 uyumlu Silikon
Mekanik veya köpük yapıştırıcı seçenekler
Endüstriyel varlık izleme ve yönetim uygulamaları için idealdir.
 
yuz-tanima
 
Ürün Açıklaması
 
BGC-04 2.4G etiketleri Bluecard BG serisi 2.4G okuyucular ile uyumlu. Farklı mesafe türleri ile etiketleri okuyucuların değiştirilebilir veya ayarlanabilir okuma aralıkları vermek için yardımcı olur.
 
Etiketi, tamamen su geçirmez. Ayrıca çok küçük ((D) 33mm x 8.5mm) ve ağırlıklı hafif (18g). Uygulamada, etiketleri, araç ya da kişi erişim kontrolü yararlanabilir.
 
Her bir etiket, maliyet etkin CR2032 pil bir hücre tarafından desteklenmektedir.
Ürün Açıklaması
BGC-S 2.4G etiketleri, etiketleri ve okuyucuları farklı mesafe türleri ile readers.Combined Bluecard BG serisi 2.4G ile uyumlu cihazlar 5m 150 ayarlanabilir okuma aralıkları sağlayabilir.
 
Transponder 2.4G + Mifare / EMID seçenekleri sunan, elde edilen çeşitli modelleri vardır 2-in-1 ve 2.4G + Mifare + EMID 3-in-1 tags.The Mifare veya kompakt bir etiketi EMID yongaları bir tarafından okunabilir. Bağımsız çalışabilen Mifare kart okuyucu.
Her bir etiket, 2 CR2025 batteries.The pil gövde tasarımı, kullanıcıların kolayca pilleri değiştirmenizi sağlar ve tarafından desteklenmektedir.
 
BGC-S serisi etiketleri kurulumu ve bakımı kolay, araba veya kişi erişim etiketleri için en uygun uygulamalardır.
 
Ürün Açıklaması
BGC-K Bluecard BG serisi okuyucular ile uyumlu 2.4G etiketleri. Farklı mesafe türleri ile etiketleri okuyucuların değiştirilebilir veya ayarlanabilir okuma aralıkları vermek için yardımcı olur.
BGC-K Bluecard BG serisi 2.4G okuyucuları ile uyumlu. Etiketleri ve okuyucuları farklı mesafe türleri ile birlikte, cihazlar 5m 150 ayarlanabilir okuma aralıkları sağlayabilir.
Etiket tasarımı, bireylerin estetik bir anahtar aksesuarı gibi görünüyor. Etiketleri yüklemenin çeşitli yolları olabilir. Otomobillerde kullanmak için, örneğin, etiketleri kontrol paneli üzerine yerleştirilmiş olabilir.

 

 

 

 

 

Biz Kimiz?

Diner Elektronik Gvenlik ve Otomasyon Sistemleri 19 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrbeyi, siz değerli mşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu gnden itibaren Elektronik ve Gvenlik konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kamera , Ip Kamera ,Alarm ,Kayar Kapı ,Bariyer , Kurt kapanı ,Sistem Odası , Turnike Sistemleri , Personel Takip , RFID Kontrol zmleri işini yapmaktadır.... Devamını Oku


Bize Ulaşın
+90 (232) 368 11 61

Faks: +90 (232) 366 36 57

Temsil Plaza 1201/1 sok. No:4 Z:27 Yenişehir - Konak - İZMİR