Açıklama

 BG-245/W/4 2.4GHz Uzun menzilli Aktif Okuyucu

aktifanten

TEK YÖNLÜ ANTEN
5-100m ayarlanabilir okuma aralıkları
 
BGC serisi aktif Etiketler ile çalışır
 
TCP / IP veya RS485 iletişim arayüzü
 
Bağımsız kontrol ve anti-pass
 
BG-245-K, Yüksek performanslı ve uzun menzilli okuyuculardır. Esp araç girişi için otomatik erişim kontrolünden yararlanmayı amaçlamaktadır.
Sorgulayıcı Bluecard; sadece BGC serisinin aktif etiketlerini okur. Donanım ayarlama ile birlikte farklı serisi ile etiketleri seçerek cihazlar müşteriler için yaklaşık 5m’den 170m’ye kadar mesafe okuma ve değiştirmek için izin verir.
Okuyucu, etiketleri tespit etmek için tetikleyen loop dedektörü tarafından okunur. TCP / IP arabirimi üzerinden veri iletir.
BG-245-K, Aynı zamanda akıllı bir cihaz ve denetleyicisi olarak hareket edebilir. Müşteriler, okuyucunun belleğine kimliklerini kolayca kayıt edebilirler.  BG-245-K her zaman bir etiket okur. Otomatik olarak kendi belleğinde kimlikleri arama yapar. Bu şekilde, okuyucu, araç giriş / çıkış bağımsız yetki yapabilir. Ayrıca, tocontrol gömülü röle çıkışı ile doğrudan bir engel oluşur.
 
Anti-pass okuyucuya sunmak başka bir temel işlevidir. Bu fuction çıkmadan önce yeniden girerek  park alanı ile bir aracı önler. Otoparka anormal  çıkışları kısıtlar.Tüm okuyucuların bir sunucuya bağlanması için  merkezi, park sistemi, anti-pass çalışması gerekir. BG-245-K bağımsız kontrol yetenekleri gibi, okuyucu sorunları ağ üzerinde meydana gelen her bir geçidin, sürekli olarak düzgün çalışmasını sağlar. Kolay bir yedekleme çözümü sağlar.Okuyucu sürekli dışarıda çalışma sağlar. hava geçirmez iyi bir cihazdır.
Appreance okuyucunun parlayan rahat bir boyutu vardır. Ön tarafı fildişi beyazı, taban kare ve altıgen birleşir. Kendi boyutunun 220mm x 220mm x 40mm, yani kare bir kaide, bir kenar uzunluğu iki parmak ve bir okuyucu sadece bir yumruk kalın.alın.

 

Biz Kimiz?

Diner Elektronik Gvenlik ve Otomasyon Sistemleri 19 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrbeyi, siz değerli mşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu gnden itibaren Elektronik ve Gvenlik konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kamera , Ip Kamera ,Alarm ,Kayar Kapı ,Bariyer , Kurt kapanı ,Sistem Odası , Turnike Sistemleri , Personel Takip , RFID Kontrol zmleri işini yapmaktadır.... Devamını Oku


Bize Ulaşın
+90 (232) 368 11 61

Faks: +90 (232) 366 36 57

Temsil Plaza 1201/1 sok. No:4 Z:27 Yenişehir - Konak - İZMİR